Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    СНЕЖАНА ГЕОРГИЕВА ДУКОВА
    СНЕЖАНА ГЕОРГИЕВА ДУКОВА
    • Дата на раждане : 07/11/1952 Разлог, България
    • Професия: педагог;
    • Езици: френски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 25-СОФИЯ 3;
    • Участие в предишно НС: 41 НС; 42 НС;
    • E-mail: s.dukova@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    20/01/2017
    Въпрос към Меглена Кунева, заместник министър-председател по координация на европейските политики и институционалните въпроси относно изпълнение на § 9, ал. 2 от Преходни и заключителни разпоредби на Закона за предучилищното и училищното образование (Обн. ДВ. № 79 от 13.10.2016 г.).
    Писмен отговор на 20/01/2017.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    14/12/2015
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС
    25/09/2015
    Отнемане на думата
    Статус: Наложено