Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ДЕСИСЛАВ СЛАВОВ ЧУКОЛОВ
    ДЕСИСЛАВ СЛАВОВ ЧУКОЛОВ
    • Дата на раждане : 22/12/1974 Русе, България
    • Езици: английски;немски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: АТАКА 4.52%;
    • Изборен район: 27-СТАРА ЗАГОРА;
    • Участие в предишно НС: 40 НС; 41 НС; 42 НС;
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Парламентарна група на партия АТАКА
    зам.-председател на ПГ 27/10/2014 - 26/01/2017
    Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред
    зам.-председател 28/11/2014 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    14/11/2014
    Въпрос към Веселин Вучков, Министър на вътрешните работи относно акцията на германски активисти на българската граница.
    Отговорено в зала на 14/11/2014.
    14/11/2014
    Въпрос към Веселин Вучков, Министър на вътрешните работи относно зверските изтезания с моторна резачка в с. Мало Градище.
    Отговорено в зала на 14/11/2014.
    08/01/2015
    Въпрос към Божидар Лукарски, министър на икономиката относно дължимите и получени суми от Република България от дейността на чуждестранното дружество "Дънди Прешъс Металс".
    Отговорено в зала на 08/01/2015.
    23/01/2015
    Питане към Веселин Вучков, Министър на вътрешните работи относно политиката на Министерството на вътрешните работи по предотвратяване на измамите, извършвани по телефон в последните години.
    Отговорено в зала на 23/01/2015.
    30/01/2015
    Въпрос към Николай Ненчев, Министър на отбраната относно досиетата на 33 000 военни разузнавачи.
    Отговорено в зала на 30/01/2015.
    27/03/2015
    Въпрос към Даниел Митов, Министър на външните работи относно срещата Ви на 02.12.2014 г. с държавния секретар на САЩ Джон Кери.
    Отговорено в зала на 27/03/2015.
    12/12/2014
    Въпрос към Меглена Кунева, заместник министър-председател по координация на европейските политики и институционалните въпроси относно изразена подкрепа за Трансатлантическото споразумение.
    Отговорено в зала на 12/12/2014.
    26/05/2015
    Въпрос към Теменужка Петкова, министър на енергетиката относно дължими и получени суми от Република България от дейността на чуждестранното дружество "Дънди Прешъс Металс".
    Отговорено в зала на 26/05/2015.
    15/05/2015
    Въпрос към Николина Ангелкова, министър на туризма относно очаквания провал на летния туристически сезон.
    Отговорено в зала на 15/05/2015.
    29/05/2015
    Въпрос към Румяна Бъчварова, заместник министър-председател по коалиционна политика и държавна администрация относно действията на Министерството на вътрешните работи в общ. Гърмен.
    Отговорено в зала на 29/05/2015.
    02/10/2015
    Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно недопустимото отлагане на събарянето на незаконните постройки в ромския квартал "Кремиковци" на общ. Гърмен.
    Писмен отговор на 02/10/2015.
    01/07/2016
    Въпрос към Румяна Бъчварова, заместник министър-председател по коалиционна политика и държавна администрация относно овладяване разпространението на наркотични вещества на територията на гр. София.
    Отговорено в зала на 01/07/2016.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС
    06/03/2015
    Порицание
    Статус: Наложено
    Допълнителна информация: наложена дисциплинарна мярка за предходно заседание