Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    КИРИЛ БОЯНОВ КАЛФИН
    КИРИЛ БОЯНОВ КАЛФИН
    • Дата на раждане : 14/12/1952 с. Горна Гращица, България
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 10-КЮСТЕНДИЛ;
    • Участие в предишно НС: 41 НС; 42 НС;
    • E-mail: kiril.kalfin@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Комисия по правни въпроси
    член 27/11/2014 - 26/01/2017
    Група за приятелство България - Македония
    зам.-председател 09/04/2015 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    27/02/2015
    Въпрос към Христо Иванов, Министър на правосъдието относно извършване на строително-монтажни работи на два етажа от ДСК гр. Кюстендил, отредени за Районна и Окръжна прокуратура.
    Отговорено в зала на 27/02/2015.
    08/04/2016
    Въпрос към Ивайло Московски, Министър на транспорта, информационните технологии и съобщенията относно изграждането на Коридор № 8.
    Писмен отговор на 08/04/2016.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС