Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ЦВЕТАН ГЕНЧЕВ ЦВЕТАНОВ
    ЦВЕТАН ГЕНЧЕВ ЦВЕТАНОВ
    • Дата на раждане : 08/04/1965 София, България
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 4-ВЕЛИКО ТЪРНОВО;
    • Участие в предишно НС: 41 НС; 42 НС;
    • E-mail: tsvetan.tsvetanov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Парламентарна група на ПП ГЕРБ
    зам.-председател на ПГ 27/10/2014 - 07/11/2014
    Парламентарна група на ПП ГЕРБ
    председател на ПГ 07/11/2014 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    12/12/2014
    Въпрос към Меглена Кунева, заместник министър-председател по координация на европейските политики и институционалните въпроси относно изпълнение на План, приет с Решение № 45/06.11.2013 г. на Министерския съвет.
    Отговорено в зала на 12/12/2014.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС