Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ПЕТЪР ПАНДУШЕВ ЧОБАНОВ
    ПЕТЪР ПАНДУШЕВ ЧОБАНОВ
    • Дата на раждане : 20/07/1976 Ямбол, България
    • Професия: преподавател;икономист;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
    • Изборен район: 12-МОНТАНА;
    • Участие в предишно НС: 42 НС;
    • E-mail: petar.chobanov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Комисия по бюджет и финанси
    член 28/11/2014 - 26/01/2017
    Група за приятелство България - Дания
    председател 11/02/2016 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС