Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    РАМАДАН БАЙРАМ АТАЛАЙ
    РАМАДАН БАЙРАМ АТАЛАЙ
    • Дата на раждане : 12/04/1957 с. Мъдрево, България
    • Професия: инженер;
    • Избран(а) с политическа сила: ДПС - Движение за права и свободи 14.84%;
    • Изборен район: 20-СИЛИСТРА;
    • Участие в предишно НС: 38 НС; 39 НС; 40 НС; 41 НС; 42 НС;
    • E-mail: ratalay@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Комисия по енергетика
    зам.-председател 28/11/2014 - 26/01/2017
    Група за приятелство България - Иран
    зам.-председател 09/04/2015 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС