Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    КИРИЛ ДОБРЕВ ДОБРЕВ
    КИРИЛ ДОБРЕВ ДОБРЕВ
    • Дата на раждане : 15/10/1960 Стара Загора, България
    • Професия: лекар;преподавател;
    • Езици: английски;френски;руски;испански;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 27-СТАРА ЗАГОРА;
    • Участие в предишно НС: 42 НС;
    • E-mail: k.dobrev@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 27/10/2014 - 26/01/2017
    Комисия по културата и медиите
    зам.-председател 27/11/2014 - 26/02/2015
    Комисия по здравеопазването
    зам.-председател 26/02/2015 - 26/01/2017
    Група за приятелство България - Мароко
    зам.-председател 11/02/2016 - 26/01/2017
    Група за приятелство България - Франция
    зам.-председател 11/02/2016 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    06/02/2015
    Въпрос към Петър Москов, Министър на здравеопазването относно бъдещето на Специализираната болница за пневмофтизиатрични заболявания - Радунци - ЕООД и изплащане на пълните месечни възнаграждения на работещите в нея.
    Писмен отговор на 06/02/2015.
    03/04/2015
    Въпрос към Лиляна Павлова, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно належащ ремонт на път III-5701 Хан Аспарухово - Пшеничево - Сърнево, представляващ част от републиканската пътна мрежа.
    Писмен отговор на 03/04/2015.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС