Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ГЕОРГ ДАНИЕЛОВ ГЕОРГИЕВ
    ГЕОРГ ДАНИЕЛОВ ГЕОРГИЕВ
    • Дата на раждане : 20/10/1991 София, България
    • Професия: политолог;
    • Езици: английски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 24-СОФИЯ 2;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: gdanielov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 12/11/2014 - 11/03/2015
    43-то Народно събрание
    член 18/03/2015 - 26/01/2017
    Комисия по външна политика
    член 28/11/2014 - 11/03/2015
    Комисия по външна политика
    член 18/03/2015 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    02/10/2015
    Въпрос към Божидар Лукарски, министър на икономиката относно напредък по Оперативна програма "Иновации и конкурентоспособност".
    Отговорено в зала на 02/10/2015.
    29/01/2016
    Въпрос към Даниел Митов, Министър на външните работи относно отправена покана от страна на НАТО към Черна гора за започване на процедура по присъединяване на страната към Организацията на Северноатлантическия договор.
    Писмен отговор на 29/01/2016.
    03/06/2016
    Въпрос към Меглена Кунева, заместник министър-председател по координация на европейските политики и институционалните въпроси относно изпълнение на Постановление на Министерски съвет №64 от 25 март 2016г. за условията и реда за утвържданане на броя на приеманите за обучение студенти и докторанти в държавните висши училища и за приемане на Списък на приоритетните професионални направления и изпълнение на проект "Студентски стипендии - фаза І".
    Писмен отговор на 03/06/2016.
    09/12/2016
    Въпрос към Теменужка Петкова, министър на енергетиката относно изграждане на първи етап от Национално хранилище за ниско и средноактивни радиоактивни отпадъци.
    Отговорено в зала на 09/12/2016.
    20/01/2017
    Въпрос към Меглена Кунева, заместник министър-председател по координация на европейските политики и институционалните въпроси относно изпълнение на § 9, ал. 2 от Преходни и заключителни разпоредби на Закона за предучилищното и училищното образование (Обн. ДВ. № 79 от 13.10.2016 г.).
    Писмен отговор на 20/01/2017.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    14/12/2015
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС
    18/05/2016
    Забележка
    Статус: Наложено