Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ПЕТЪР КОСТАДИНОВ ПЕТРОВ
    ПЕТЪР КОСТАДИНОВ ПЕТРОВ
    • Дата на раждане : 13/03/1955 с. Езерово, България
    • Професия: преподавател;
    • Езици: руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 16-ПЛОВДИВ ГРАД;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: petar.k.petrov@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 12/11/2014 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    15/05/2015
    Питане към Христо Иванов, Министър на правосъдието относно подсъдността по административните данъчни дела.
    Писмен отговор на 15/05/2015.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС