Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ДАНИЕЛА ЙОРДАНОВА ПАНАЙОТОВА
    ДАНИЕЛА ЙОРДАНОВА ПАНАЙОТОВА
    • Дата на раждане : 09/04/1984 Търговище, България
    • Професия: юрист;
    • Езици: английски;испански;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 3-ВАРНА;
    • Участие в предишно НС: 42 НС;
    • E-mail: daniela.panayotova@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 11/11/2015 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    15/07/2016
    Въпрос към Меглена Кунева, заместник министър-председател по координация на европейските политики и институционалните въпроси относно дейността, свързана с организирането, координирането, провеждането и контрола на детския и ученическия отдих и туризъм.
    Писмен отговор на 15/07/2016.
    09/12/2016
    Въпрос към Теменужка Петкова, министър на енергетиката относно изграждане на първи етап от Национално хранилище за ниско и средноактивни радиоактивни отпадъци.
    Отговорено в зала на 09/12/2016.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС