Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    ВЕНКА КОНСТАНТИНОВА СТОЯНОВА
    ВЕНКА КОНСТАНТИНОВА СТОЯНОВА
    • Дата на раждане : 31/07/1956 с. Иваново, България
    • Професия: лекар;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ПП ГЕРБ 32.67%;
    • Изборен район: 28-ТЪРГОВИЩЕ;
    • Участие в предишно НС:
    • E-mail: venka.stoyanova@parliament.bg
    Парламентарна дейност
    43-то Народно събрание
    член 11/11/2015 - 26/01/2017
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    20/01/2017
    Въпрос към Меглена Кунева, заместник министър-председател по координация на европейските политики и институционалните въпроси относно изпълнение на § 9, ал. 2 от Преходни и заключителни разпоредби на Закона за предучилищното и училищното образование (Обн. ДВ. № 79 от 13.10.2016 г.).
    Писмен отговор на 20/01/2017.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС