Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    АЛИОСМАН ИБРАИМ ИМАМОВ
    АЛИОСМАН ИБРАИМ ИМАМОВ
    • Дата на раждане : 20/03/1953 с. Абланица, България
    • Професия: преподавател;
    • Езици: английски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ДПС "Движение за права и свободи" 14.50%;
    • Изборен район: 1-БЛАГОЕВГРАД;
    • Участие в предишно НС: 39 НС; 40 НС;
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 14/07/2009 - 14/03/2013
    КОМИСИЯ ПО БЮДЖЕТ И ФИНАНСИ
    член 29/07/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Египет
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Канада
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Косово
    зам.-председател 11/04/2012 - 14/03/2013
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    30/10/2009
    Питане към Мирослав Найденов, Министър на земеделието и храните относно намеренията на правителството за държавно подпомагане на тютюнопрозводството и политиката по отношение на сектора през следващите години.
    Отговорено в зала на 30/10/2009.
    22/01/2010
    Въпрос към Тотю Младенов, Министър на труда и социалната политика относно проблеми в трудово-правните отношения между гръцки фирми и български фирми и работници в благоевградска област.
    Писмен отговор на 22/01/2010.
    19/03/2010
    Въпрос към Мирослав Найденов, Министър на земеделието и храните относно осигуряването на семена за производство на тютюн - реколта 2010 г.
    Отговорено в зала на 19/03/2010.
    04/06/2010
    Въпрос към Росен Плевнелиев, Министър на регионалното развитие и благоустройството относно рехабилитацията, ремонта и поддържането на републиканските пътища в долината на река Места.
    Отговорено в зала на 04/06/2010.
    15/04/2011
    Въпрос към Цветан Цветанов, Заместник министър-председател и министър на вътрешните работи относно издаването и подмяната на българските документи за самоличност в района на гр. Гоце Делчев.
    Отговорено в зала на 15/04/2011.
    08/07/2011
    Въпрос към Цветан Цветанов, Заместник министър-председател и министър на вътрешните работи относно разследването на злоупотреби с банковите сметки на жители на с. Годешево, община Сатовча, Благоевградска област.
    Отговорено в зала на 08/07/2011.
    25/11/2011
    Въпрос към Мирослав Найденов, Министър на земеделието и храните относно прояви на дискриминация по политически признак от страна на горски служители при изпълнение на писмо на министъра на земеделието и храните за прилагане на Закона за горите, в частта за осигуряване на дърва за огрев на физически лица.
    Отговорено в зала на 25/11/2011.
    18/05/2012
    Въпрос към Сергей Игнатов, Министър на образованието, младежта и науката относно протестите на родителите на учениците от СОУ "Св. Св. Кирил и Методи" в с. Брезница, общ. Гоце Делчев.
    Отговорено в зала на 18/05/2012.
    20/07/2012
    Питане към Симеон Дянков, Заместник министър-председател и министър на финансите относно Конвергентната програма и Националната програма за реформи на Република България.
    Отговорено в зала на 20/07/2012.
    07/12/2012
    Въпрос към Мирослав Найденов, Министър на земеделието и храните относно появилите се сигнали за рекет и корупция в Регионалната дирекция на горите в гр. Благоевград спрямо дървопреработвателни фирми и ползватели на дърва за огрев.
    Отговорено в зала на 07/12/2012.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС