Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    АСЯ ВЕЛИЧКОВА МИХАЙЛОВА
    АСЯ ВЕЛИЧКОВА МИХАЙЛОВА
    • Дата на раждане : 29/01/1959 София, България
    • Професия: друга;
    • Езици: английски;френски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: Коалиция "Обединени Демократични Сили" 8.44%;
    • Изборен район: 15-ПЛЕВЕН;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    40-то Народно събрание
    член 11/07/2005 - 25/06/2009
    Парламентарна група Движение НАПРЕД
    зам.-председател на ПГ 16/12/2008 - 24/06/2009
    Независими
    член 24/06/2009 - 25/06/2009
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС