Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    РУМЕН ИВАНОВ ИВАНОВ
    РУМЕН ИВАНОВ ИВАНОВ
    • Дата на раждане : 21/02/1962 Генерал Тошево, България
    • Професия: юрист;
    • Езици: френски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
    • Изборен район: 8-ДОБРИЧ;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 14/07/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Йордания
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Русия
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    10/09/2010
    Въпрос към Николай Младенов, Министър на външните работи относно непризнаване на свидетелства за управление на МПС /СУМПС/ на български граждани, живеещи и работещи в Обединените арабски емирства /ОАЕ/.
    Писмен отговор на 10/09/2010.
    30/03/2012
    Въпрос към Цветан Цветанов, Заместник министър-председател и министър на вътрешните работи относно проведена международна полицейска акция, с участието на ГДБОП за пресичането на доставка на хероин от България до Македония, в началото на м. март 2012 г.
    Отговорено в зала на 30/03/2012.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС