Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    СВЕТОМИР КОНСТАНТИНОВ МИХАЙЛОВ
    СВЕТОМИР КОНСТАНТИНОВ МИХАЙЛОВ
    • Дата на раждане : 15/10/1960 Балша, България
    • Професия: лекар;
    • Езици: немски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
    • Изборен район: 8-ДОБРИЧ;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 14/07/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Молдова
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Румъния
    зам.-председател 23/10/2009 - 19/07/2012
    Група за приятелство България - Черна гора
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Румъния
    председател 20/07/2012 - 14/03/2013
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    10/09/2010
    Въпрос към Николай Младенов, Министър на външните работи относно непризнаване на свидетелства за управление на МПС /СУМПС/ на български граждани, живеещи и работещи в Обединените арабски емирства /ОАЕ/.
    Писмен отговор на 10/09/2010.
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС