Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Архив Народно събрание
    Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
    СИЛВИЯ АНАСТАСОВА ХУБЕНОВА
    СИЛВИЯ АНАСТАСОВА ХУБЕНОВА
    • Дата на раждане : 08/10/1961 Асеновград, България
    • Професия: експерт по европроекти;
    • Езици: английски;немски;руски;
    • Избран(а) с политическа сила: ГЕРБ 39.70%;
    • Изборен район: 17-ПЛОВДИВ ОБЛАСТ;
    • Участие в предишно НС:
    Парламентарна дейност
    41-о Народно събрание
    член 14/07/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Холандия
    зам.-председател 23/10/2009 - 14/03/2013
    Група за приятелство България - Швейцария
    зам.-председател 10/12/2011 - 10/04/2012
    Законодателна дейност
    Парламентарен контрол
    Предложения към законопроекти за второ четене
    Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
    Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС