Народно събрание на Република България - Начало
Народно събрание
на Република България
Народни представители
Експорт на данните в XML формат Експорт на данните в XLS формат Експорт на данните в CSV формат
ТАТЯНА ДОНЧЕВА ТОТЕВА
ТАТЯНА ДОНЧЕВА ТОТЕВА
  • Дата на раждане : 28/01/1960 Трявна, България
  • Професия: юрист;
  • Езици: английски;руски;
  • Избран(а) с политическа сила: "Коалиция за България" 33.98%;
  • Изборен район: 7-ГАБРОВО;
  • Участие в предишно НС: 38 НС; 39 НС;

Изразходвани средства
Парламентарна дейност
40-то Народно събрание
член 11/07/2005 - 25/06/2009
Парламентарна група на Коалиция за България
зам.-председател на ПГ 18/08/2005 - 25/06/2009
Комисия по правни въпроси
член 24/08/2005 - 25/06/2009
Комисия по вътрешна сигурност и обществен ред
зам.-председател 24/08/2005 - 25/06/2009
Законодателна дейност
Парламентарен контрол
Предложения към законопроекти за второ четене
Решения и становища по чл.154 от ПОДНС
Наложени дисциплинарни мерки по чл.156 от ПОДНС